top of page

Vítězství v městském kole ve futsalu


V úterý 4. února se zúčastnilo devět žáků 4. a 5. ročníku turnaje ve futsalu na hale Slávie. Turnaj mladších žáků – II. kategorie byl zařazen do Havířovské ligy škol a byl i postupovým městským kolem turnaje Mc Donald´s Cup.

Naši školu reprezentovali žáci z těchto tříd:

IV. A: Štěpán Kielar

IV. B: Pavel Zielinski, Matěj Maceček, Matěj Poncza

V. A: Jakub Dian, Jan Foldyna

V. B: Tobias Pawlas, Viktor Olšar, Filip Majer

Do turnaje se zapojilo 6 týmů havířovských škol, hrálo se systémem „každý s každým“. Čtyři zápasy jsme vyhráli, jeden remízovali 0:0. Nastříleli jsme celkem 9 gólů a inkasovali jen jedinou branku. Poslední zápas o zlato byl nejtěžší. Porazili jsme tým ZŠ M. Pujmanové 1:0. Třetí místo vybojovalo družstvo ZŠ Žákovská. O velký úspěch se zasloužila základní sestava ve složení: Jakub, Tobias, Viktor a Filip. Tobias nastřílel soupeřům 6 branek, Viktor skóroval 3 krát. Velkou oporou týmu byl i brankář Pavel.

Všem hráčům blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a budeme držet pěsti, aby své kvality obhájili i v okresním kole, které by se mělo konat 6. května.

Poděkování patří i rodičům a prarodičům některých hráčů, kteří přišli náš tým podpořit.

Archiv
bottom of page