Kulturní vystoupení k MDŽ v DPS Mládežnická

        V pátek odpoledne 6. března 2020 navštívily žákyně 4. B Domov s pečovatelskou službou na ulici Mládežnická. Přišly potěšit připraveným kulturním programem babičky, které zde bydlí a sešly se k oslavě Mezinárodního dne žen.

     Zazněly písně lidové i umělé za doprovodu kytary nebo s hudebním podkladem z CD. Některé byly o lásce, jiné z pohádek a jedna dokonce ve španělštině. Program zpestřily i básně a pohybový doprovod dvou písní.

     Poděkování patří všem pěti žákyním, které obětovaly svůj volný čas na nácvik programu. Dokázaly, že máme na naší škole velmi šikovné a nadané zpěváky a recitátory. A které to jsou? Anna Škobrtalová, Thea Šrámková, Alžběta Marie Pecková, Laura Masopustová a Nela Borková. Ta také celým programem provázela. Sólově zazpívaly Anička s Theou a sklidily obrovský potlesk.

     Na závěr ženám popřály mnoho zdraví, štěstí, lásky a porozumění s blízkými a předaly krásná přáníčka, která vyrobila se svými žákyněmi 2. stupně v hodinách pracovní činnosti paní učitelka Lucie Tulejová.

     Celé vystoupení se velmi líbilo a některé babičky byly dojaté k slzám. Poděkování přišlo i písemně na ředitelství školy.

 

 

 

Please reload

June 24, 2020

June 15, 2020

Please reload

Archiv
Please reload

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com