Desátý ročník literární soutěže o čertech byl vyhlášen

13.04.2020

      Máme kreativní zábavu pro naše žáky, kteří mají momentálně uzavřenou školu! Ostravský městský obvod Mariánské Hory a Hulváky vyhlásil jubilejní 10. ročník literární soutěže Čertovské pohádky.

 

     Děti ze základních škol v celém Moravskoslezském kraji opět můžou pustit uzdu svým fantaziím a vymýšlet pohádkové příběhy o čertech. Tentokrát organizátoři oblíbené soutěže zvolili jako téma ročníku „Čerty na oslavě“.

 

     Pravidla soutěže jsou jednoduchá jako v předchozích letech. Mladý spisovatel má za úkol napsat pohádku v maximální délce jedné strany formátu A4 a hlavním hrdinou příběhu musí být čert, který tentokrát má něco společného s oslavami všeho druhu.

 

     Pohádku je potřeba odeslat nejpozději do 30. dubna na e-mailovou adresu soutez@certovskepohadky.cz a na nejlepší autory opět čekají hodnotné ceny. Jedná se především o pobyt na horách, tablet, nebo třeba rodinnou permanentku do zoologické zahrady.

 

     Vyhlášení výsledků se uskuteční v červnu a z nejhezčích pohádek letošního ročníku vznikne ve spolupráci s moderátory Hitrádia Orion audio CD, které jako dárek dostanou prvňáčci vybraných základních škol.

 

Více informací najdete na www.certovskepohadky.cz

 

 

 

Please reload

Please reload

Archiv
Please reload

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com