Desátý ročník literární soutěže o čertech byl vyhlášen

13.04.2020

      Máme kreativní zábavu pro naše žáky, kteří mají momentálně uzavřenou školu! Ostravský městský obvod Mariánské Hory a Hulváky vyhlásil jubilejní 10. ročník literární soutěže Čertovské pohádky.

 

     Děti ze základních škol v celém Moravskoslezském kraji opět můžou pustit uzdu svým fantaziím a vymýšlet pohádkové příběhy o čertech. Tentokrát organizátoři oblíbené soutěže zvolili jako téma ročníku „Čerty na oslavě“.

 

     Pravidla soutěže jsou jednoduchá jako v předchozích letech. Mladý spisovatel má za úkol napsat pohádku v maximální délce jedné strany formátu A4 a hlavním hrdinou příběhu musí být čert, který tentokrát má něco společného s oslavami všeho druhu.

 

     Pohádku je potřeba odeslat nejpozději do 30. dubna na e-mailovou adresu soutez@certovskepohadky.cz a na nejlepší autory opět čekají hodnotné ceny. Jedná se především o pobyt na horách, tablet, nebo třeba rodinnou permanentku do zoologické zahrady.

 

     Vyhlášení výsledků se uskuteční v červnu a z nejhezčích pohádek letošního ročníku vznikne ve spolupráci s moderátory Hitrádia Orion audio CD, které jako dárek dostanou prvňáčci vybraných základních škol.

 

Více informací najdete na www.certovskepohadky.cz

 

 

 

Please reload

June 24, 2020

June 15, 2020

Please reload

Archiv
Please reload

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com