top of page

4.B a exkurze za poznáním

  • 28. 6. 2021
  • Minut čtení: 1

Závěr školního roku využila naše třída k návštěvám okolí našeho města a exkurzím, které nám obohatily znalosti získané ze školy.

První byla do Archeoparku v Chotěbuzi, kde jsme se seznámili a na vlastní oči viděli, jak žili, bydleli, lovili naši předkové. Bylo to super.

Další byla návštěva Kotulovy dřevěnky, která se nachází na území našeho města a je důkazem života na tomto území původních obyvatel.

No ale nejvíc jsme se těšili do Ostravy, kde na nás čekal Slezskoostravský hrad a všechny jeho ukryté záhady. A co bylo nejvíc super, někteří z nás si užívali jízdu vlakem, jiní střelbu z luku, mletí obilí, návštěvu nákupního centra.

A co teď, teď už vyhlížíme prázdniny, které už klepou na školní vrátka.

Žáci 4. B.


 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page