top of page

Den žen v DPS


     Stalo se již tradicí, že žáci naší školy navštěvují babičky u příležitosti oslav Dne žen v Domově s pečovatelskou službou na ulici Mládežnická.  Ve čtvrtek odpoledne 7. března jim předvedli kulturní vystoupení pod vedením paní učitelky Ireny Kurkové.

     Zazněly básně a písně pro děti, některé připomněly i naše české pohádky. Vystupující byli odměněni obrovským potleskem.

     Na závěr ženám děti popřály mnoho zdraví, štěstí, lásky a porozumění s blízkými. A také jim předaly krásná přáníčka, která vyrobila se svými žákyněmi z 2. stupně v hodinách pracovní činnosti paní učitelka Lucie Tulejová.

     Poděkování patří žákyním třídy 4. B a 5. A: Elle Škobrtalové, Viktorce Gawronové, Adélce Kotajné, Leontýnce Potužákové, Elišce Gorecké a Anežce Jeklové. Dokázaly, že máme na naší škole velmi šikovné a nadané zpěváky a recitátory.

Irena Kurková


Kommentare


Archiv
bottom of page