top of page

Informace ředitele školy k antigennímu testování ve školách v lednu 2022

  • 3. 1. 2022
  • Minut čtení: 1

Od 3. ledna do 16. ledna 2022 bude probíhat preventivní antigenní testování všech žáků bez ohledu na prodělanou nemoc či očkování, a to dvakrát týdně (pondělí a čtvrtek). Od 17. ledna bude testování žáků probíhat jednou týdně – v pondělí.


V naší škole budeme testovat ve stejném režimu jako v předchozím období neinvazními antigenními testy – vždy na začátku 1. vyučovací hodiny.


Žák se může rovněž prokázat testem ze zdravotnického zařízení – následovně:

  • PCR test s negativním výsledkem s maximálním stářím 72 hodin

  • ATG (antigenní test) s maximálním stářím 24 hodin.

Upřesňující pokyny platné od 3. ledna 2022 najdete v níže uložených souborech a jsou také zveřejněny na stránkách Ministerstva školství a Ministerstva zdravotnictví.







Vedení školy

 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page