top of page

Krajské finále poháru rozhlasu


Ve středu 22. května se na Tyršově stadionu v Opavě konalo krajské finále Poháru rozhlasu v atletice. Po skvělých výkonech v předchozích kolech se jej zúčastnily i naše tři týmy: starší a mladší hoši a mladší dívky.

Ve svých kategoriích soupeřily v těchto disciplínách:

- kategorie MD: 60m, 600m, 4x60m, výška, dálka, kriket

- kategorie MH: 60m, 1000m, 4x60m, výška, dálka, kriket

- kategorie SH: 60m, 1500m, 4x60m, výška, dálka, koule 4kg

Závodnice kategorie MD:

Natálie Sendžová, Lenka Mikulíková, Magdaléna Tišlová, Sofie Gawronová, Amálie Nogová, Adéla Holešová, Sandra Mičková, Alexandra Ruizlová, Eliška Černičková a Jolana Zymová

Závodnici kategorie MH:

Alex Běloušek, Martin Okůnek, Viktor Zelina, Jan Jarošek, Matěj Mužík a Ondřej Olszar

Závodnici kategorie SH:

Cayden Shepperson, Christian Linet, Adam Šebek, Václav Mikula, Viktor Olšar, Filip Majer, Štěpán Jasiok a Matěj Gröbner

Mezi mladšími dívkami zazářila Natka Sendžová, která si v běhu na 60 m výkonem 08:69 zajistila úžasné 2. místo. Před tímto výkonem se klaním a gratuluji. Ve štafetě 4x60m s časem 34:00 vybojovaly naše holky - Áďa Holešová, Majda Tišlová, Lenka Mikulíková a opět Natka Sendžová - neuvěřitelné 3. místo, kdy 1. a 2. družstvu s časy 33:22 a 33:89 doslova a do písmene šlapaly na paty.

Také u kluků jsme měli některé mimořádné výkony. Především 184cm Caydena Sheppersonona ve výšce, 456cm Viktora Zeliny v dálce a 3. místo ve sprintu na 60m pro Alexe Bělouška.

Musím říci, že to byla krásná podívaná. Všem dívkám i klukům děkuji a uděluji pochvalu za obrovskou snahu a maximální nasazení v soutěži s nejlepšími atletkami a atlety Moravskoslezského kraje. Medaile jsme si tentokrát jako družstva neodvezli, ale už samotný postup do krajského kola Poháru rozhlasu je skvělým úspěchem.

Mgr. Sabina Stráníková


Commentaires


Archiv
bottom of page