top of page

Kroužek volejbalu


Již několik let funguje na naší škole, pod vedením paní učitelky Alice Džupin, volejbalový kroužek. I v tomto školním roce v něm děti trénují v naší tělocvičně 2x týdně a to každé úterý a čtvrtek od 15:10 do 16:10. Paní učitelce pomáhá s tréninky bývalý žák naší školy – nyní ligový hráč - Matěj Augusta.

A zatímco děvčata již mají v našem kroužku kapacitu naplněnou, chlapce ročníku 2010 a mladší mezi sebou ještě moc rádi uvítáme. Spolupracujeme také s volejbalovým klubem Havířov a ti nejlepší si mohou zahrát turnaje proti jiným týmům.

Také bychom chtěli touto cestou poděkovat Sdružení rodičů a přátel naší školy za finanční podporu, ze které jsme pořídili pro mladší žáky dresy s logem školy. Tyto dresy nám budou sloužit k reprezentaci školy.


Comments


Archiv
bottom of page