top of page

Městské kolo v softtenisu

  • 16. 9. 2024
  • Minut čtení: 1

V pátek 13. září se na tenisových kurtech TK Havířov uskutečnilo městské kolo čtyřher v softtenisu.

Za naši školu šly do boje dvě dvojice děvčat - Denisa Klačková (6.A) s Adélou Holešová (8.B) a Sandra Mičková (8.A) s Natálií Sendžovou (8.B). A vedly si skvěle! Denisa a Adéla vybojovaly stříbro a Sandra s Natálií - v soutěži zastoupily chlapce, které jsme v našem týmu neměli - skončily páté, což je skvělý výkon.

Všem čtyřem děvčatům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy. Pevně věřím, že si příští rok odvezeme zlato!

S. Stráníková


 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page