top of page

Osmáci zvítězili v celoměstském branném závodě

  • 18. 9. 2020
  • Minut čtení: 1

V pátek 18. 9. 2020 se uskutečnil celoměstský branný závod. K 75. výročí konce 2. světové války jej organizovala ČSOL. 13 havířovských škol soutěžilo ve střelbě vzduchovkou a flobertkou, v disciplíně „transport palné zbraně přes překážkovou dráhu“ a vědomostních testech. Ty prověřily znalosti z požární ochrany, zdravovědy a historie 1. a 2. světové války.

První místo soutěži vybojoval tým naší školy vedený panem učitelem Hanibalem a ve složení Natálie Míčová, David Firla, Vilém Stráník a Šimon Šimek. Gratulujeme k vítězství a děkujeme za reprezentaci školy!



 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page