top of page

Podpořili jsme organizaci For Help


Uspořádáním sbírky na naší škole, a vybráním celkové částky přes 1000,- Kč, podpořili žáci a učitelé naší školy organizaci For Help s.r.o. Ta se, prostřednictvím svých projektů, zabývá pomocí dětem a lidem s poruchou autistického spektra (PAS) a rovněž rozšiřováním osvěty o autismu.

Díky takto vybraným financím mohou pro děti s PAS realizovat rehabilitační a psychorelaxační projekt „Mazlení s koníkem“ či příměstské tábory. Dále společnost zajišťuje koupi zdravotních nebo komunikačních pomůcek, zprostředkovává práci lidem s postižením autistického spektra a pořádá besedy, přednášky a workshopy.

Nadaci For Help podporujeme již pět let, protože si myslíme, že jejich činnost má smysl. Odměnou je nám dobrý pocit, certifikát a dřevěná hračka – pokladnička, která tentokrát putuje do třídy 2. B.

Všem, kteří na sbírku přispěli, děkujeme!


Σχόλια


Archiv
bottom of page