top of page

Projektový den k mezinárodnímu dni seniorůVěděli jste, že 1.října je Den babiček a dědečků? Ne? Tak to nejste sami. Nenajdete ho zapsaný v kalendáři, ale to i mnoho jiných dnů, které možná nejsou tak významné jako jiné.

Každý máme nebo jsme měli babičky a dědečky, kteří nás mají rádi a mnohdy se o nás i starají nebo starali. Tak proč tento den neoslavit?

Na naší škole v pátek 1. října proběhl k tomuto svátku projektový den. Žáci 1.stupně vyráběli přáníčka pod vedením nejstarších spolužaček. Všechny byly moc šikovné a děti spolupráce s nimi moc bavila. Do akce se pustila tato děvčata: z 9. A Veronika Andrýsková a Tereza Krčová a z 9. B Eliška Bocková, Magdaléna Lundová, Adéla Gurná a Karolína Milerská.

Na 2. stupni proběhla soutěž v psaní dopisů dědečkům a babičkám. Vyhrát měl jeden jediný dopis, který by si zasloužil odměnu. Ale sešlo se nám tolik krásných přání a obrázků, že jsme se rozhodli odměnit toho nejlepšího v každé třídě: 6. A – Julie Tomková, 7. A – Adriana Helingerová, 7. B – Adam Šebek, 8. B – Amélie Trejbalová, 9. A - Jakub Slíž, 9. A – Robin Mockovčiak.

To ale není nejdůležitější. Mnohem důležitější bylo, že jsme si na své prarodiče vzpomněli, poděkovali jim a řekli jim, že je máme rádi.

Za realizační tým můžeme říci, že se akce podařila a měli jsme z ní radost.

Děkujeme všem, kdo se zapojili.

M. Bartošková a M. Slobodová
Comentarios


Archiv
bottom of page