top of page

Soutěž Naše město Havířov letos vyhrála ZŠ K. Světlé

Ve středu 8. 6. 2022 jsme uspořádali už devátý ročník soutěže „Naše město Havířov“. Tříčlenné týmy žáků 2. stupně opět plnily úkoly na několika stanovištích. Letos byly zaměřeny na historii Havířova, jeho geografii a místopis, dopravu, a významné osobnosti spojené s Havířovem.

Všichni účastníci prokázali velmi dobré znalosti i schopnost týmové spolupráce. Nejlepšího výsledku pak v konkurenci sedmi týmů dosáhly ZŠ K. Světlé, ZŠ Těrlicko a ZŠ Žákovská.

Konečné pořadí:

1. ZŠ K. Světlé 44 b.

2. ZŠ Těrlicko 41 b.

3. ZŠ Žákovská 33 b.


Díky finančnímu příspěvku města Havířov mohli dostat všichni soutěžící upomínkové předměty a medailisté také poukázky na knižní odměny. Ceny žákům předaly vedoucí odboru školství a kultury MMH Ing. Marcela Kasalíková a vedoucí oddělení školství MMH Bc. Petra Gregorová.

Pro vítězný tým je navíc jako speciální odměna připraven den s primátorem.


Všem zúčastněným školám děkujeme za účast a rádi je uvidíme opět za rok na dalším ročníku!


Comments


Archiv
bottom of page