top of page

Třetí den v Lipce - "Poznávání dotekem"


Program třetího dne pobytu našich žáků ve školském zařízení pro environmentální vzdělávání Lipka v obci Krásensko nesl název "Poznání dotekem". Probíhal dopoledne v učebně, kde mají terária se zvířaty, především s plazy.

Všichni žáci měli možnost vzít si do rukou gekončíky, agamy, krajtu královskou, korálovku červenou, chameleony jemenské, želvu zelenavou, ale i pakobylky, strašilky, mnohonožky nebo šváby. Velkého leguána zeleného mohli podrbat za hlavou a některé živočichy dokonce nakrmit.

Pak pomocí QR kódu hodnotili celý pobyt, následoval výborný oběd a hurá na autobus do Vyškova. Pak Regiojetem do Ostravy - Svinova a následně osobákem do Havířova. Na perónu jsme udělali poslední foto a naši biologicko-geografickou výpravu jsme zhodnotili a ukončili.

Za mě a pana učitele Hanibala musím říct, že jsme byli programem nadšeni a celé akci dáváme palec nahoru. Bylo to opravdu skvělé. Troufám si říct, že naprostá většina žáků má stejný názor, a proto považuji investici do podobných akcí za velmi rozumnou, protože naše prožitky i zážitky nám nikdy nikdo nevezme!!!

Mgr Sabina Stráníková


Comentarios


Archiv
bottom of page