top of page

Velký sportovní den

Aktualizováno: 24. 12. 2023Středu 20. prosince strávili žáci 2. stupně v Městské sportovní hale Slavie, kde pro ně byl uspořádán už tradiční Vánoční turnaj ve florbalu a přehazované.

Nejprve poměřili své síly kluci ve florbalovém turnaji. Po zápasech ve dvou základních skupinách postoupily vždy dva nejlepší týmy do bojů o medaile. Jako nejlepší se nakonec ukázali kluci z 9. B, byť v semifinále i finále vyhráli až na nájezdy. Stříbro získala 7. A a bronz 8. A, přestože celý turnaj odehrála jen na 5 hráčů!

Turnaj dívčích týmů v přehazované přinesl velké překvapení, protože do finále se probojovaly obě 7. třídy. Vítězství nakonec patří 7. B, druhá skončila 7. A a třetí 9. A.

Další ocenění si 7. A odnesla jako vítěz soutěže za nejlépe fandící třídu.

Úspěšná družstva dostala sladkou odměnu ve formě Marlenky, medailí z Fidorek a poukazy na bowling a laser game.

Děkujeme všem účastníkům za férový boj a gratulujeme medailistům. Děkujeme SRPŠ a Magistrátu za finanční podpou turnaje .Děkujeme i bývalým žákům, kteří přišli pomoc s organizací. Obzvlášť Martinu Tökölymu - hráči a trenérovi florbalu, a za zdravotní dozor Maxi Homolkovi - maturantovi zdravotního lycea. Speciální poděkování patří hlavním organizátorům p. uč. Stráníkové a p. uč. Hanibalovi i jejich pomocníkům p.uč. Bulawovi a p.uč. Vraníkové.Σχόλια


Archiv
bottom of page