top of page

Zimní halový x-boj – městské kolo na ZŠ M. Kudeříkové

V úterý 10. ledna 2023 se zúčastnilo 16 žáků naší školy městského kola v Zimním halovém x-boji, které pořádala ZŠ M. Kudeříkové ve spolupráci se SVČ Asterix. Naši školu reprezentovali 4 chlapci a 4 dívky ze 4. a 5. ročníku, kteří měli ve škole nejlepší výsledky. Vybraní závodníci soupeřili v těchto disciplínách: běh na 40 m, autový hod plným míčem, člunkový běh a skok daleký.

Konkurence byla velká, v obou ročnících soutěžili závodníci z deseti havířovských škol. Naše družstvo 4. ročníku (na fotografii výše) vybojovalo výborné 3. místo. Jeho členy byli: Barbora Hoková, Viktorie Pawlasová, Sofie Krupičková, Viktorie Frkalová, Jindřich Novák, Robert Sendžo, Vojtěch Potyš a Kryštof Tišl. Družstvo 5. ročníku pak skončilo na 6. místě.

Všem zúčastněným závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.


Comments


Archiv
bottom of page