top of page

Jak pracují druháčci?

  • 4. 11. 2020
  • Minut čtení: 1

Jsme žáčci, kteří už v 1. třídě zažili karanténu a museli jsme se učit z domova. Jsme ale velmi šikovní a vše zvládáme bez potíží. Pomáhají nám v tom naši skvělí rodiče, babičky a sourozenci. Čteme, píšeme, počítáme, učíme se o přírodě, ale také kreslíme a vyrábíme. Zatím se nám všechno daří, ale už se moc těšíme do školy. Držte nám palce!


Žáci z 2. B


 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page