top of page

Městské kolo štafetového vytrvalostního závodu

Ve středu 14. června 2023 se vydalo 10 žáků 1. stupně naší školy na hřiště ZŠ M. Kudeříkové. Vybraní chlapci a děvčata byli nejrychlejšími a nejvytrvalejšími běžci z každého ročníku, kteří zvítězili ve školním kole.

Čekal je těžký závod. Co nejrychleji uběhnout dlouhou trať a postupně předávat štafetový kolík od žákyně prvního ročníku po posledního páťáka. Štafetu si tak předalo všech 5 dívek a 5 chlapců. Délka trasy byla náročná, každý žák 1. – 2. ročníku musel uběhnout 1 kolo - 333 m, třeťáci, čtvrťáci a páťáci 2 kola - 666 metrů.

V konkurenci čtyř škol si členové našeho družstvo vedli skvěle a drželi si 1. pozici. Až těsně před cílem nás předběhla štafeta ZŠ 1. Máje. Žáci uběhli vzdálenost 5 328 m a vybojovali krásné 2. místo. Porazili jsme žáky ZŠ M. Kudeříkové, kteří skončili na 3. místě a družstvo ZŠ Žákovská.

Naši školu reprezentovali: Ondřej Kuš (1. B), Mia Zakuťanská (1. B), Alexandr Sobek (2. B), Leticie Nagyová (2. A), Vojtěch Hrubý (3. B), Julie Kučerová (3. B), Jindřich Novák (4. A), Charlotte Hamrlová (4. B), Šimon Fabík (5. B), Eliška Navrátilová (5. B).

Všem závodníkům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Irena Kurková, tř. učitelka V. B


Comments


Archiv
bottom of page