top of page

Okresní kolo přeboru škol v orientačním běhu


Ve čtvrtek 20. dubna se, i za hojné účasti našich žáků, konalo v okolí ZŠ K. Světlé okresní kolo přeboru škol v orientačním běhu.

Nejlepší umístění a velký úspěch mezi jednotlivci dosáhla v kategorii D7 (dívky 6.+7. třída) Klára Szokalová (7.B), která se umístila na skvělém 3. místě (z 55 závodnic). Natálie Sendžová (6.B) skončila ve stejné kategorii na krásném 7. místě. Celkově pak byla naše děvčata z kategorie D7 z 12 družstev druhá! Gratulujeme!

V kategorii D9 (dívky 8.+9. třída) obsadila 8. místo Barbora Doležajová z 9.B a 11. místo Inés Řeřuchová z 9.A. Celkem v této kategorii závodilo 50 dívek. Děvčata této kategorie byla z 11 družstev čtvrtá.

V kategorii H7 (hoši 6.+7. třída) nejlépe zabodoval Mojmír Nowak ze 7.B, který byl z 53 účastníků čtrnáctý. Hoši této kategorie skončili šestí (z 12 družstev).

Také hoši z kategorie H9 skončili šestí (opět z 12 družstev), přičemž Filip Majer z 8.B byl třináctý a Vašek Fiala (8.B) čtrnáctý z 56 účastníků v této kategorii.

Do soutěže družstev z 2. stupně se sečetly body všech čtyř kategorií, tzn. D7+D9+H7+H9. Zde jsme se z 12 družstev umístili na 5. místě.

Podobně se sčítaly také body družstev z 1. stupně, tzn. kategorie D5 a H5. Zde se našim nejmladším podařilo vybojovat další skvělé 3. místo! V této kategorii nás reprezentovali tito páťáci: Elen Řeřuchová, Kristýna Pýchová, Štěpánka Kostková a Tereza Šimíčková, Sebastián Daneček, Vojta Hrubý a David Hantl.


Comentarios


Archiv
bottom of page