top of page

Okresního finále atletického čtyřboje


Dne 22. 5. 2023 se naše družstvo starších žáků ve složení Chris Linet, Cayden Shepperson, Vojtěch Kielar, Martin Černý a Albert Večeřa velmi úspěšně zúčastnilo Okresního finále atletického čtyřboje. Po vítězství v městském kole naši sportovci změřili síly se školami okresu Karviná. Každý žák startoval ve čtyřech disciplínách: sprint na 60m, hod míčkem nebo vrh koulí, skok vysoký nebo daleký a běh na 1000m. Po součtu všech disciplín a přepočtu na body naše družstvo obsadilo skvělé 2. místo a získalo stříbrné medaile!

Kluci v soutěži předvedli několik mimořádných osobních výkonů. Například Vojtěch Kielar hodil míčkem 67,8m, do dálky skočil 551cm a ziskem 2014 bodů vyhrál městské kolo jako jednotlivec. V okresním finále se pak Cayden Shepperson blýskl neskutečným výkonem 180cm ve skoku vysokém. Tento výkon by na Mistrovství ČR žáků 2023 stačil na bronzovou příčku mezi staršími žáky!!! (https://online.atletika.cz/vysledky/65726/1340)

Děkujeme žákům za skvělou reprezentaci školy, nasazení a gratulujeme k dosaženým výsledkům.

Josef Hanibal


Comments


Archiv
bottom of page