top of page

Soutěž Naše město Havířov letos už podesáté, vítězem ZŠ M. Kudeříkové


Už desátý ročník soutěže „Naše město Havířov“ se konal v úterý 30. 5. 2023 v prostorách naší školy. Tříčlenné týmy žáků 2. stupně opět plnily úkoly na několika stanovištích. Letos byly zaměřeny na historii Havířova, jeho místopis, přírodní zajímavosti, sport a významné osobnosti spojené s Havířovem.

Účastníci prokázali velmi dobré znalosti i schopnost týmové spolupráce. Nejlepšího výsledku pak v konkurenci osmi týmů dosáhly ZŠ M. Kudeříkové, ZŠ K. Světlé, a ZŠ kpt. Jasioka.

Konečné pořadí:

1. ZŠ M. Kudeříkové 35 b. (Veronika Šillerová, Ondřej Urbánek, Martin Niniczka)

2. ZŠ K. Světlé 34 b. (Tereza Kovácsová, Štěpán Dvořák, Filip Kašper)

3. ZŠ kpt. Jasioka 30 b. (Viktor Rojíček, Aleš Kroupa, Tomáš Lanc)

Díky finančnímu příspěvku města Havířov mohli dostat všichni soutěžící upomínkové předměty a medailisté také poukázky na knižní odměny. Pro vítězný tým je navíc jako speciální odměna připraven den s primátorem.

Všem zúčastněným školám děkujeme za účast a rádi je uvidíme opět za rok na dalším ročníku!

Za organizátory Mgr. Tomáš VlčekComments


Archiv
bottom of page