top of page

Veselá olympiáda pro 1. stupeň

  • 24. 6. 2021
  • Minut čtení: 1

V úterý 22. 6. 2021 se na školním hřišti, a poté i v tělocvičně, uskutečnila Veselá olympiáda pro žáky 1. stupně. Pod vedením tělocvikářů Sabiny Stráníkové a Josefa Hanibala, a jejich pomocníků z řad deváťáků a bývalých žáků naší školy, soutěžili žáci 1. – 5. tříd opět tradičně v netradičních „olympijských“ disciplínách. Na několika stanovištích absolvovali hod na přesnost, balancování na slacklinu, skok do dálky, štafetu i přetahování lanem.

Jako nejšikovnější se ukázali žáci 3. A a 4. B, kteří se podělili o 1. místo. Třetí skončili žáci 3. B. O pořadí ale až tak nešlo. Nejdůležitější byla možnost opět po dlouhé době si zasportovat, upevnit vzájemné vztahy a také zažít nějakou tu zábavu.

Ceny a občerstvení věnovalo Sdružení rodičů a přátel při ZŠ Gorkého, jehož členové se také podíleli na organizaci akce.



 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page