Slavnostní ukončení školního roku
- před 5 hodinami
- Minut čtení: 1

Ve čtvrtek 25. června jsme se celá škola sešli v Kině Centrum. Jednak ke sledování filmu, ale ještě předtím jsme se takto společně všichni rozloučili s našimi odcházejícími deváťáky i právě končícím školním rokem.
Deváťáci si pro nás připravili vtipná rozlučková videa složená z momentek z let 2017–2026 a krátkou řeč. V ní poděkovali svým třídním i dalším učitelům, popřáli budoucím deváťákům hodně úspěchů u přijímaček na SŠ a všem hezké prázdniny.
Zítra si ještě převezmeme ve škole vysvědčení a pak už VZHŮRU NA PRÁZDNINY!



.jpg)

.jpg)








































Komentáře