top of page

Škola v přírodě

  • před 3 dny
  • Minut čtení: 1


Žáci tříd 2.A a 5.A se v termínu 7.–10. dubna zúčastnili školy v přírodě. Ubytováni byli v příjemném prostředí apartmánů Na Faře a Stodola na Bílé v Beskydech.

Stravování probíhalo v restauraci Domovjanka, kde se o nás výborně starali a děti si jídlo velmi pochvalovaly.

Celý pobyt se nesl v duchu tematického programu „Beskydské příběhy“. Beskydy jsou krajem krásné přírody a silných příběhů – krajem, kde kdysi žili pašeráci, zbojníci, pastevci, lyžníci i siláci. Děti se staly součástí těchto příběhů a měly možnost vyzkoušet si, zda by v horském prostředí obstály.

A jak se jim dařilo? Znáte rčení „špinavé dítě = šťastné dítě“? Tak vězte, že naše děti byly opravdu velmi šťastné! 😄 Kromě nezbytných činností, jako je jídlo a spánek, trávily většinu času poctivě v přírodě – při hrách, výpravách i týmových výzvách.

I přes chladnější počasí a nízké teploty nám přálo štěstí – déšť se nám po celou dobu vyhnul, a tak nic nebránilo tomu, abychom si program naplno užili.

Na děti čekaly je různé zkoušky, úkoly a dobrodružné situace zaměřené na spolupráci i „přežití v horách“ hravou formou. Nechyběly tematické hry, stezky ani večerní programy, které přispěly k posílení kolektivu napříč oběma třídami.

Děti si pobyt velmi užily, odvážejí si mnoho zážitků, nových zkušeností i společných vzpomínek. Škola v přírodě proběhla ve velmi příjemné atmosféře a splnila svůj cíl – propojit učení s pobytem v přírodě a posílit vzájemné vztahy mezi žáky.

M. Swaczynová



 
 
 

Komentáře


Archiv
projekt_sance_pro_vsechny_0.jpg
skolni-projekt.jpg
projekt_restart.jpg
Š_II_Publicita.png
OLD_ZSGH.png
Naše staré webové stránky si můžete prohlédnout poklikáním na  obrázek níže
BANER_DOUČ.png
PUBLICITA_173_174.png
PUBLICITA_LOGO.png

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

bottom of page